Pozývame Vás, v mene SFKaBU, na Majstrovstvá Slovenska v karate a kobudo 2023.
Tie sa uskutočnia v sobotu, 17.6.2023, v športovej hale v Leviciach.
Začína sa blokom pretekárov od 14 rokov (kata, kumite, kobudo, Inclusive karate), následne je o 12:00 naplánovaný slávnostný nástup klubov, potom sa bude pokračovať v kategóriách plus všetky kategórie 6 – 13 rokov.
Poprosíme všetkých z kategórií 6-13 rokov, aby prišli pred 12:00 do športovej haly.
Pozvánka s detailnými informáciami: Pozvánka_MSR2023
Súpiska našich pretekárov
Majstrovstvá Slovenska v karate a kobudo, Levice, 17.06.2023 – TJ Sokol Ilava | |
Adresa | Turecký rad 3918, 934 01 Levice (kúsok od OD TESCO) |
Registrácia: | 07:30 – 08:30 |
Začiatok súťaže: | 09:00 |
Usporiadateľ: | KK Goju ryu Levice, Mgr. Tomáš Valentík |
Hlavný rozhodca: | Ján Šály |
ŠTK: | Mgr. Peter Kotásek, DiS. |
Zoznam súťažiacich | |||
1. | 1. | Horák Timotej | KA18 KATA GOJU 18 – 20 rokov OPEN CH |
2. | 2. | Kadlečíková Katarína | KU40 KUMITE 21 – 35 rokov -65kg D |
3. | Kadlečíková Katarína | KU38 KUMITE 18 – 20 rokov -65kg D | |
4. | 3. | Gašpar Miroslav | KU18 KUMITE 18 – 20 rokov +75kg CH |
5. | 4. | Horák Tadeáš | KU11 KUMITE 13 rokov do 55kg CH |
6. | 5. | Balajková Natália | KU37 KUMITE 16 – 17 rokov +60kg D |
7. | 6. | Sírny Christian | KU11 KUMITE 13 rokov do 55kg CH |
8. | 7. | Beniaková Tatiana | KU33 KUMITE 13 rokov +55kg D |
9. | 8. | Andraščíková Petra | KU30 KUMITE 12 rokov do 155cm D |
10. | 9. | Mráziková Lenka | KU27 KUMITE 10 rokov od 145cm D |
11. | 10. | Franeková Lilly | KU29 KUMITE 11 rokov od 150cm D |
12. | 11. | Slugeňová Timea | KU25 KUMITE 9 rokov OPEN D |
13. | 12. | Behancová Charlotte | KU25 KUMITE 9 rokov OPEN D |
14. | 13. | Toman Alex | KU10 KUMITE 12 rokov od 155cm CH |
15. | 14. | Kapitán Filip | KA06 KATA GOJU 10 rokov 9.-7.KYU CH |
16. | 15. | Vladár Alex | KU11 KUMITE 13 rokov do 55kg CH |
17. | 16. | Bellová Simona | KU26 KUMITE 10 rokov do 145cm D |
18. | 17. | Karas Ladislav | KU20 KUMITE 21 – 35 rokov +75kg CH |
19. | 18. | Cigáň Michal | KU04 KUMITE 9 rokov OPEN CH |
20. | 19. | Megyesi Max | KU03 KUMITE 8 rokov OPEN CH |
21. | 20. | Majerechová Sára | KU25 KUMITE 9 rokov OPEN D |
22. | 21. | Batlová Adela | KU24 KUMITE 8 rokov OPEN D |
23. | 22. | Mošková Viktória | KU24 KUMITE 8 rokov OPEN D |
24. | 23. | Sedláčková Lenka | KU31 KUMITE 12 rokov od 155cm D |
25. | 24. | Sedláčk Patrik | KU04 KUMITE 9 rokov OPEN CH |
26. | 25. | Horňák Filip | KU09 KUMITE 12 rokov do 155cm CH |
27. | 26. | Kapitán Oliver | KA08 KATA GOJU 11 rokov 9.-7.KYU CH |
Zoznam družstiev | ||
1. | TJ Sokol Ilava – Mráziková, Bellová, Franeková | KS06 KUMITE TEAM 10 – 11 rokov OPEN D |
2. | TJ Sokol Ilava – Horák, Sírny, Toman | KS03 KUMITE TEAM 12 – 13 rokov OPEN CH |
3. | TJ Sokol Ilava – Andraščíková, Beniaková, Sedláčková | KS07 KUMITE TEAM 12 – 13 rokov OPEN D |
4. | TJ Sokol Ilava – Cigáň, Sedláčk, Megyesi | KS01 KUMITE TEAM 8 – 9 rokov OPEN CH |
5. | TJ Sokol Ilava – Behancová, Slugeňová, Majerechová | KS05 KUMITE TEAM 8 – 9 rokov OPEN D |
Želáme veľa úspechov a pekných športových zážitkov.
Vaši tréneri.